NOWY PORTAL - wersja BETA
mamy już
515redaktorów
o co chodzi w portalu
Kliknij tutaj, aby szukać po branży
dodaj artykuł
ZLECENIA OGŁOSZENIA ZAMÓW REDAKTORA ZAMÓW TEKST KUP ARTYKUŁ
POLECAMY:   Nie dopuść do wypalenia! AIDS pokonany?
 
 
Jesteś tutaj:Strona główna>Lista artykułów>Prezentacja artykułu

Kwiaty na ślub

Dodano: 05.07.2015, autor: @Elagra
kategoria: Życie codzienne,  ocena: 3,  rodzaj: Ogólnodostępny
Rola kwiatów w dniu ślubu

Dzień ślubu to zazwyczaj jeden z ważniejszych dni, stanowiący ważny przełom w życiu. Nie bez przyczyny mówi się o wstąpieniu na nową drogę życia… Nic więc dziwnego, że zarówno para młoda, jak i najbliżsi dokładają starań, aby ceremonia i wesele miały wyjątkową oprawę. Niemałą rolę w tym dniu odgrywają kwiaty, które pojawiają się nie tylko w wiązance ślubnej, ale także jako dekoracja kościoła czy sali. Wielbicielki kwiecia wykorzystują je także jako ozdobę fryzury, nakrycia głowy lub oryginalną 'biżuterię'.

Dawniej prym wiodły białe róże, obecnie panny młode mają zdecydowanie większy wybór. Rzecz dotyczy zarówno koloru, jak i gatunku lub kształtu. Florystyka, podobnie jak inne dziedziny ewoluuje, powstają nowe techniki układania kompozycji, zmieniają się trendy. Niejednokrotnie panny młode stawiają na oryginalność i wybierają wielobarwne wiązanki okraszone florystycznymi dodatkami. Dzisiejsze kompozycje potrafią zaskakiwać formą. Kwiecisty wachlarz, regularna kula lub wiązanka w kształcie torebki to idealny rekwizyt podczas sesji ślubnej, który z pewnością doda uroku pozującej parze nowożeńców.

Kwiaciarnie z bogatą ofertą kwiatów

Kwiaciarnie oferują rozmaite rodzaje bukietów, kompozycji, stroików wykonywane przez utalentowanych florystów, którzy pochwalić się mogą nieprzeciętną kreatywnością i zdolnościami manualnymi. Przekonują także o stworzeniu wiązanki, wykonanej na podstawie indywidualnych oczekiwań, będącej ziszczeniem marzeń. Skoro tak, może warto skorzystać z tych propozycji, wszak ślub to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju.

OCENA ARTYKUŁU

Pomóż nam budować ranking artykułów, oceń powyższy.
oceń artykuł
średnia ocen
3
Wykonawca: PERSABIO
Wszelkie prawa zastrzeżone

zamknij
zamknij

Czytaj artykuły z wybranej kategorii

kliknij w nazwę kategorii aby przejść do listy artykułów
zamknij

Znajdź specjalistę z wybranej branży

kliknij w nazwę branży aby przejść do listy specjalistów publikujących w niej artykuły