NOWY PORTAL - wersja BETA
mamy już
515redaktorów
o co chodzi w portalu
Kliknij tutaj, aby szukać po branży
dodaj artykuł
ZLECENIA OGŁOSZENIA ZAMÓW REDAKTORA ZAMÓW TEKST KUP ARTYKUŁ
POLECAMY:   Nie dopuść do wypalenia! AIDS pokonany?
 
 
Jesteś tutaj:Strona główna>Lista artykułów>Prezentacja artykułu

BAILEYS® I CHARLIZE MYSTERY INSPIRUJĄ KOBIETY

Dodano: 24.02.2015, autor: Mateusz Zimnowodzki
kategoria: Moda i uroda,  ocena: 3,  rodzaj: Ogólnodostępny
BAILEYS® wraz z blogerką Charlize Mystery stworzyli aktywację dla polskich konsumentek.
Ponieważ BAILEYS® wierzy, że świat staje się lepszy, kiedy kobiety są wolne i mogą wyrażać siebie na swój własny sposób postanowił zaprosić polskie konsumentki do drugiej już edycji wyjątkowego konkursu. Dzięki niemu kobiety mają szanse obudzić swoją kreatywność, inspirując się kobiecym, stylowym światem BAILEYS® i Charlize Mystery.

Konkurs jest prowadzony na profilu Charlize Mystery na Facebooku i potrwa do 5 marca. Użytkowniczki mają za zadanie umieścić w aplikacji konkursowej kolaż inspirowany stylem kobiety, która według nich zmieniła świat mody i wkomponować w niego butelkę BAILEYS®. Nagrodą główną w konkursie są zakupy z Charlize Mystery dla trzech osób, gdzie każda z nich otrzymuje 1500 zł do wydania oraz dla 5 uczestniczek przewidziane są nagrody pocieszenia - NOWOŚĆ od BAILEYS® - butelki BAILEYS Chocolat Luxe ® 0,5 l.
To druga edycja konkursu. W pierwszej odsłonie użytkowniczki miały za zadanie przygotować stylizację lub kolaż inspirowany Baileys. Kolejna fala aktywacji planowana jest na miesiące wiosenne.
Konkurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich, więcej szczegółów na https://www.facebook.com/charliz emystery


Karolina Gliniecka – blogerka, od 7 lat prowadzi blog Charlize Mystery o tematyce modowej. Z wykształcenia jest psychologiem. W 2014 r. premierę miała jej książka „Nie mam się w co ubrać”. Jej stylizacje publikowały internetowe wydania takich magazynów jak: Vogue British, Vogue Italia, Harper's Bazaar i W-Magazine. Jej blog cechuje elegancja, klasyka i prostota. Miesięcznie notuje milion odsłon.
BAILEYS®
Baileys to irlandzki likier tworzony na bazie śmietanki i whiskey,. Trzykrotnie destylowana whiskey używana do produkcji likieru pochodzi z najstarszej w Irlandii, 400-letniej destylarni w Bushmills. BAILEYS® dostępny jest w 160 krajach i należy do czołowych marek koncernu Diageo. Jest również jednym z najchętniej wybieranych likierów, z ponad 82 mln butelek sprzedawanych na całym świecie, każdego roku. Od lat, jako jedyny likier, plasuje się w zestawieniu TOP 10 największych marek alkoholowych na świecie w rankingu ISWR.
W Polsce BAILEYS® dostępny jest w szklanych butelkach o pojemnościach 50ml, 200ml, 500ml, 700ml oraz 1000ml.
Diageo
Producent i dystrybutor jednych z najbardziej znanych marek alkoholowych na świecie, z kategorii alkoholi mocnych, win i piw. Firma posiada m.in. takie marki jak: Johnnie Walker, Crown Royal, JεB, Windsor, Bushmills, Smirnoff, Baileys, Captain Morgan. Diageo to międzynarodowa firma, prowadząca sprzedaż w 180 krajach na całym świecie. Firma jest notowana na giełdach w Nowym Jorku (DEO) i Londynie (DGE).
Więcej informacji na temat Diageo, jej pracowników, marek, wyników biznesowych można znaleźć na www.diageo.com
Dodatkowe wiadomości na temat odpowiedzialnego picia alkoholu, różne narzędzia oraz informacje o inicjatywach związanych z tym tematem dostępne są na www.DrinkIQ.com i www.pijrozwaznie.pl.
Celebrujemy życie każdego dnia, wszędzie!
GALERIA

 

OCENA ARTYKUŁU

Pomóż nam budować ranking artykułów, oceń powyższy.
oceń artykuł
średnia ocen
3
Wykonawca: PERSABIO
Wszelkie prawa zastrzeżone

zamknij
zamknij

Czytaj artykuły z wybranej kategorii

kliknij w nazwę kategorii aby przejść do listy artykułów
zamknij

Znajdź specjalistę z wybranej branży

kliknij w nazwę branży aby przejść do listy specjalistów publikujących w niej artykuły