NOWY PORTAL - wersja BETA
mamy już
515redaktorów
o co chodzi w portalu
Kliknij tutaj, aby szukać po branży
dodaj artykuł
ZLECENIA OGŁOSZENIA ZAMÓW REDAKTORA ZAMÓW TEKST KUP ARTYKUŁ
POLECAMY:   Nie dopuść do wypalenia! AIDS pokonany?
 
 
Jesteś tutaj:Strona główna>Lista artykułów>Prezentacja artykułu

Kto jest kto …przebudzenie księżniczki made in China.

Dodano: 16.02.2015, autor: @Soul of Crystal
kategoria: Życie codzienne,  ocena: 5,  rodzaj: Ogólnodostępny
Dawno, dawno temu w przestrzeni, gdzie nie było materii żyło sobie Spełnienie. Było całością. Pozwalało dwóm wibracjom na leniwe tańce we wnętrzu- nazwijmy je Yin i Yang. Yang była energią kobiecą. Spokojną , tajemniczą, empatyczną, a mimo to( lub właśnie dlatego ) potężną. Lubiła marzyć i godzinami mogła słuchać agresywniejszego towarzysza – Yin. Ze zrozumieniem przyjmowała jego ekstrawertyczny sposób podejmowania akcji (sama się od nich powstrzymując), chwaliła jego kreatywność i pasję odkrywania. Wspaniale się uzupełniali, bez siebie nie mogliby istnieć. Potrzebowała go, bo to on ją definiował, on bez niej nie byłby Yin’em, bo nie zdawałby sobie sprawy że jest tylko częścią Całości.. Żyli tak sobie w harmonii, w samym sercu Przepływu, nie znając pojęć czasu, odległości ani zła . Nie wiedzieli, że może być inaczej, do czasu, gdy nastąpił Błysk. Spełnienie w mgnieniu oka rozdzieliło się na dwie części, w każdej zatrzymując i cząstkę Yin, i Yan . Nagle, wcale o to nie prosząc, Spełnienie zostało dwoma osobnymi bytami, o rożnej ilości każdej z energii… Dzięki temu Yin dalej mogło być z Yang, choć już tak niepełne. Każda z połówek równocześnie poznała pierwsze pragnienie -ciągnęło ją do drugiej, by znów stworzyć Spełnienie. I żyć jak wcześniej, w niczym niezmąconym Szczęściu. Zbuntowała się owa połowa – oto Ktoś stawia warunki – im więcej ma w sobie wibracji miłości na wysokich częstotliwościach , tym szybciej przyciągnie drugą. Ale nie było wyjścia. Zamknęła oczy ze złością, by za chwilę ponownie je otworzyć. Wszystko było już inaczej- materia zgęstniała , wymiar był inną formą rzeczywistości niż znała do tej pory. .

O poprzednich wydarzeniach zupełnie zapomniała – teraz była człowiekiem. Gdyby wiedziała, że to któryś już raz….jedyne, co świadomie Ktoś pozostawił w jej duszy to potrzeba miłości. Potrzeba, która zmusza do działań świadomych lub nie, gdzie skutkiem ma być znalezienie Tej właściwej osoby.

Konstruktor Wszechświata doskonale wiedział , co robi projektując pojedynczy byt– w każdej najmniejszej części jest wyraźne odbicie całości, niczym hologram. Stąd między innymi się bierze tęsknota za miłością, za druga osoba, wiara że gdzieś-tam istnieje nasza druga połowa. Jeśli nie siedzi akurat koło nas, warto sobie na pocieszenie uświadomić, że energetycznie, jest cały czas z nami połączona, choć fizycznie możemy się nawet jeszcze nie znać. Obie części podnoszą swoje wibracje dzięki wszystkiemu , co jest w zgodzie z Miłością (pozytywne uczucia, dbałość o siebie, radość itd. ). Wibracje wzajemnie przyciągają się,tym szybciej , im są na podobnym poziomie – nic w przyrodzie nie ginie ;)…czy w tym, czy w kolejnym życiu jest pewne, że się spotkają , inna sprawa czy będą razem . Zwykle różnice miedzy dwoma połowami w reinkarnacji wynoszą nie więcej niż kilka lat, warunkiem postępu całego procesu jest otworzenie strefy serca ( w przenośni) i postrzeganie świata poprzez percepcję intuicyjną , nie umysł.

Ciekawe, co na to Walenty ..notabene postać pokroju świętego Mikołaja . ..Symbol ? Archetyp ? Zostawmy to już na dzisiaj..

OCENA ARTYKUŁU

Pomóż nam budować ranking artykułów, oceń powyższy.
oceń artykuł
średnia ocen
5
Wykonawca: PERSABIO
Wszelkie prawa zastrzeżone

zamknij
zamknij

Czytaj artykuły z wybranej kategorii

kliknij w nazwę kategorii aby przejść do listy artykułów
zamknij

Znajdź specjalistę z wybranej branży

kliknij w nazwę branży aby przejść do listy specjalistów publikujących w niej artykuły