NOWY PORTAL - wersja BETA
mamy już
515redaktorów
o co chodzi w portalu
Kliknij tutaj, aby szukać po branży
dodaj artykuł
ZLECENIA OGŁOSZENIA ZAMÓW REDAKTORA ZAMÓW TEKST KUP ARTYKUŁ
POLECAMY:   Nie dopuść do wypalenia! AIDS pokonany?
 
 
Jesteś tutaj:Strona główna>Lista artykułów>Prezentacja artykułu

Planujesz majówkę? Pamiętaj o bardzo ważnej rzeczy!

Dodano: 06.04.2017, autor: Barbara Trepka
kategoria: Nowe Technologie,  ocena: brak,  rodzaj: Ogólnodostępny
Wybierając system ochronny swojego domu z pewnością pojawia się pytanie: jaki? Odpowiedź nie jest prosta, ale można śmiało powiedzieć, że taki, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Firma Chuango posiada w swojej ofercie bezprzewodowe systemy alarmowe, które są idealnym rozwiązaniem na szybkie i nieskomplikowane zabezpieczenie domu. Jednym z nich jest system alarmowy AW1, który jest gotowy do pracy zaraz po wyciągnięciu z pudełka. Alarmy domowe posiadają zazwyczaj czujniki ruchu. Tak jest i w tym przypadku. Czujniki bezprzewodowe i akcesoria możesz łatwo dodawać do systemu za pomocą kilku kliknięć w aplikacji mobilnej. W zestawie znajdziemy standardowo czujnik ruchu PIR, czujnik otwarcia drzwi i okien oraz piloty do sterowania. Liczbę bezprzewodowych czujników możesz dowolnie zwiększać, wraz z coraz większymi potrzebami Twojego domu. System AW1 został zaprojektowany z ideą Plug&Play. Wystarczy podłączyć urządzenie do prądu, pobrać darmową aplikację, skonfigurować WiFi i sparować akcesoria ze stacją bazową. Wszelkie ustawienia, skonfigurujesz za pomocą aplikacji. Więcej informacji dowiesz się na stronie http://chuango.eu/aw1/.


Dru gim ciekawym systemem z oferty Chuango jest system H4, który jest bardzo podobny do AW1 jeśli chodzi o spełniane funkcje. Jednak co więcej - system ten został wzbogacony o slot na kartę SIM. Dzięki karcie SIM z dodatnim saldem konta lub łączności WiFi, system może być kontrolowany za pomocą aplikacji mobilnej zainstalowanej w Twoim smartfonie. Jeśli system wykryje zagrożenie, otrzymasz natychmiastowe powiadomienie aplikacji lub zostanie wykonane połączenie telefoniczne na zdefiniowany wcześniej numer telefonu. System oprócz standardowych czujników jak w AW1 posiada także coś jeszcze - inteligentną wtyczkę H4-PW. Dzięki niej możesz kontrolować swoje urządzenia elektrycznie z każdego miejsca, gdzie tylko masz dostęp do WiFi. Wtyczka ma możliwość tworzenia harmonogramów pracy - co jest bardzo przydatne właśnie podczas naszych wyjazdów. Możemy ustalić godziny w których lampka, poprzez wtyczkę powinna się zaświecić sprawiając wrażenie, że dom nie stoi pusty. Na co dzień możemy wykorzystywać wtyczkę np. do uruchamiania ogrzewania lub sprzętów potrzebnych do utrzymania akwarium. System ten idealnie nadaje się do ochrony domu czy mieszkania podczas dłuższej nieobecności. Dowiedz się więcej informacji o systemie Chuango H4 na stronie producenta: http://chuango.eu/h4/
Wspólną zaletą obu urządzeń jest fakt, że są mobilne. Do użycia nie potrzebujesz niczego oprócz zasilania i dostępu do WiFi w przeciwieństwie do zaawansowanych systemów, które wymagają odpowiedniego okablowania. Często również instalacja zaawansowanego systemu wiąże się z dużymi kosztami oraz koniecznością zamówienia profesjonalnego instalatora. Przy systemach bezprzewodowych nie mamy tych problemów. System jest gotowy do użycia po wyciągnięciu z pudełka i jest prosty w konfiguracji. Warto o tym pamiętać planując urlop aby nasz dom nie pozostał bez opieki.
GALERIA

 

OCENA ARTYKUŁU

Pomóż nam budować ranking artykułów, oceń powyższy.
oceń artykuł
średnia ocen
0
Wykonawca: PERSABIO
Wszelkie prawa zastrzeżone

zamknij
zamknij

Czytaj artykuły z wybranej kategorii

kliknij w nazwę kategorii aby przejść do listy artykułów
zamknij

Znajdź specjalistę z wybranej branży

kliknij w nazwę branży aby przejść do listy specjalistów publikujących w niej artykuły