NOWY PORTAL - wersja BETA
mamy już
515redaktorów
o co chodzi w portalu
Kliknij tutaj, aby szukać po branży
dodaj artykuł
ZLECENIA OGŁOSZENIA ZAMÓW REDAKTORA ZAMÓW TEKST KUP ARTYKUŁ
POLECAMY:   Nie dopuść do wypalenia! AIDS pokonany?
 
 
Jesteś tutaj:Strona główna>Lista artykułów>Prezentacja artykułu

Seria Gigabitowych switchy PoE AirLive Topology

Dodano: 08.03.2017, autor: Barbara Trepka
kategoria: Komputery, Informatyka,  ocena: brak,  rodzaj: Ogólnodostępny
Profesjonalny monitoring wymaga nieustannego działania przez 24 godziny na dobę a także obsługi i niezawodności w tym samym czasie. Aby sprostać tym wymaganiom potrzeba czegoś więcej niż tylko niezawodnych kamer. Jednak niezawodność ta w dużej mierze zależy od mocy, która jest im dostarczana. Do tego potrzebny jest przełącznik PoE, który jest w stanie dostarczyć niezawodne zasilanie i u odpowiedniej ilości. Jednak to dopiero początek.Auto Topologia pomaga rozwiązać problemy z siecią
Gdy Twoja sieć kamer IP się rozrasta, rozwiązywanie problemów związanych z siecią staje się coraz trudniejsze. Urządzenia marki AirLive posiadają funkcję automatycznej topologii, którą urządzenia mogą samodzielnie sterować. Switch potrafi automatycznie sporządzić schemat sieci nadzoru IP i poinformować użytkownika o sposobie podłączenia kamer IP.
Lokalizacja w oparciu o zarządzanie graficzne
Zarządzanie siecią IPCAM bez znajomości jej lokalizacji jest bardzo trudne, dlatego też firma AirLive dodała do switchy funkcję automatycznej mapy. Możliwe jest zaimportowanie planów budynku i umieszczenie kamer w miejscach, w których faktycznie się one znajdują. Ponadto, można podlinkować informacje o ogólno miastowych i ogólnopaństwowych urządzeniach do Google Map.
ONVIF Live View
Firma AirLive dodała do switch dla kamer zgodnych ze standardem ONVIF funkcję Live View. Niezależnie czy sprawdzasz schemat topologii, plan pomieszczenia, czy mapę; cały czas posiadasz informację, którą kamerę sprawdzasz i masz możliwość zobaczenia transmisji wideo na żywo.
PoE Device Guard
Często kamerze nie udaje się zarejestrować zdarzenia, gdy tego potrzebujesz, co powodowane jest awarią IPCAM. Z tego powodu firma AirLive wynalazła funkcję Device Guard, która potrafi sprawdzić stan kamery IP i zrestartować ją w przypadku awarii nagrywania.

Marka AirLive, wspierana przez OvisLink Corp posiada 23-letnie doświadczenie w komunikacji sieciowej i nadzorze bezpieczeństwa. “Nowa generacja inteligentnych switchy Poe Topology” stanowi doskonałe wyposażenie sieciowe dla sprzedawców CCTV i nowoczesnego protokołu SMB do skutecznego zarządzania ich systemem.Więcej informacji: www.switche-poe.pl
http://pl.ai rlive.com/
GALERIA

 

OCENA ARTYKUŁU

Pomóż nam budować ranking artykułów, oceń powyższy.
oceń artykuł
średnia ocen
0
Wykonawca: PERSABIO
Wszelkie prawa zastrzeżone

zamknij
zamknij

Czytaj artykuły z wybranej kategorii

kliknij w nazwę kategorii aby przejść do listy artykułów
zamknij

Znajdź specjalistę z wybranej branży

kliknij w nazwę branży aby przejść do listy specjalistów publikujących w niej artykuły