NOWY PORTAL - wersja BETA
mamy już
515redaktorów
o co chodzi w portalu
Kliknij tutaj, aby szukać po branży
dodaj artykuł
ZLECENIA OGŁOSZENIA ZAMÓW REDAKTORA ZAMÓW TEKST KUP ARTYKUŁ
POLECAMY:   Nie dopuść do wypalenia! AIDS pokonany?
 
 
Jesteś tutaj:Strona główna>Lista artykułów>Prezentacja artykułu

Zarabianie w internecie- jest to już rzeczywistością

Dodano: 20.07.2016, autor: Sonia Grici
kategoria: Biznes, ekonomia,  ocena: brak,  rodzaj: Ogólnodostępny
Praca online, praca przez internet – jak poprawnie zrozumieliście, przez Internet można zarobić dużo i tego może wystarczyć, aby żyć w luksusie. Niedawno, w styczniu 2016 rok , po raz pierwszy w Polsce w internecie, została uaktualniona informacja na temat nowych możliwości inwestycyjnych, oraz kilka programów inwestycyjnych, co od razu przyciągnęło całą uwagę, w których po zainwestowaniu kilkaset dolarów, inwestorzy zyskali az do kilku tysięcy tysięcy dolarów.

Jak szybko zarobić pieniądze dla początkujących

Początkujący powinni zacząć inwestować w takie programy, które zabraniają lokaty inwestycyjnej. Istnieje wiele innych platform inwestycyjnych, które przynoszą stabilne zyski. Plan inwestycyjny, który oferuje platformy inwestycyjne z ubezpieczeń depozytów i bez ubezpieczenia, można pobrać ze strony internetowej www.55rulit.com na niej znajdziecie i edukacyjny materiał video. Zalecany plan inwestycyjny jest tak skonstruowany, że jeśli zainwestujesz 325 dolarów, otrzymasz 3219.24$ . Plan oferuje systemy inwestycyjne, które pozwalają inwestować od 10$. Jeśli jesteś gotowy zainwestować więcej, można odwiedzić HYIP Monitor, www.55invetting.com za pomocą którego są analizowane i śledzone systemy inwestycyjne.

To może być i dodatkowa praca w domu

Inwestowanie w gotowe platformy inwestycyjne nie zajmuje dużo czasu i zupełnie niepotrzebuje dodatkowej wiedzy na temat inwestowania. Dla wielu, może być jako dodatkowa praca w domu, a niektórym nawet jako i główna działalność.

Pieniądz robi pieniądz - plany inwestycyjne

Na platformach inwestycyjnych pieniądz robi pieniądz. Różne systemy inwestycyjne, różne plany i wypłacane odsetki. Większość odsetek są wypłacane od 0,30% do 8% dziennie zależnie od wysokości zainwestowanych środków, albo po ustalonym terminie. Zgodnie z tym, po wykonaniu prostych obliczeń, możemy stwierdzić, że za miesiąc zysk z inwestowanych środków w fundusz inwestycyjny będzie wynosił 55% - 80% zysku netto, a bywa, że inwestorzy zarabiają jeszcze więcej.
Minimalna kwota inwestycji w większości wypadków zaczyna się od 10$, a maksymalna jest nieograniczona.
Rejestracja, deponowanie i wycofywanie pieniędzy
Rejestracja na platformach inwestycyjnych nie jest skomplikowana i nie różni się od zwykłej rejestracji w dowolnej firmie inwestycyjnej. Niemniej jednak, istnieją pewne niuansy, o których jednak warto wspomnieć. Inne platformy wymagają, aby utworzyć i wprowadzić PIN kod składający się z czterech lub więcej cyfr, które będą wykorzystywane do pozyskiwania pieniędzy lub edytowania konta, jest to swoisty ochronny PIN kod.Można inwestować w takich bankach jak: Perfect Money, BitCoin, Payeer, Payza, Solid Trust Pay, ADVcash i wiele innych banków. Ani jeden z nich nie podniósł nawet najmniejszego problemu, ani w czasie przeładowania i przekazania środków pieniężnych na kartę bankową. Banki te nie mają bezpośredniego związku z bankami Polsk i jest mało prawdopodobne, że kiedykolwiek będą mieć, ale my możemy swobodnie przeprowadzać transfery do wskazanych banków.

Moja opinia

Dane platformy inwestycyjne należy spostrzegać jako HYIP. Termin HYIP należy szyfrować jako High Yield investment progams ", czyli programy inwestycyjne o wysokiej rentowności. Ryzyko, oczywiście, jest zawsze, ale masz prawo do korzystania z nich. W szczególności, kiedy zysk nie jest mały.
GALERIA

 

OCENA ARTYKUŁU

Pomóż nam budować ranking artykułów, oceń powyższy.
oceń artykuł
średnia ocen
0
Wykonawca: PERSABIO
Wszelkie prawa zastrzeżone

zamknij
zamknij

Czytaj artykuły z wybranej kategorii

kliknij w nazwę kategorii aby przejść do listy artykułów
zamknij

Znajdź specjalistę z wybranej branży

kliknij w nazwę branży aby przejść do listy specjalistów publikujących w niej artykuły