NOWY PORTAL - wersja BETA
mamy już
514redaktorów
o co chodzi w portalu
Kliknij tutaj, aby szukać po branży
dodaj artykuł
ZLECENIA OGŁOSZENIA ZAMÓW REDAKTORA ZAMÓW TEKST KUP ARTYKUŁ
POLECAMY:   Nie dopuść do wypalenia! AIDS pokonany?
 
 
Jesteś tutaj:Strona główna>Lista artykułów>Prezentacja artykułu

CZY W SKLEPIE ZOOLOGICZNYM I WĘDKARSKIM MOGĄ PRACOWAĆ NIEP.

Dodano: 30.09.2015, autor: @Aniela
kategoria: Wiadomości,  ocena: brak,  rodzaj: Ogólnodostępny
Z roku na rok powstaje coraz więcej sklepów zoologicznych. Zwierzęta odgrywają bardzo ważną rolę w naszym życiu. Pragniemy zapewnić im odpowiednią pielęgnację oraz opiekę. Chętnie robimy zakupy w profesjonalnych sklepach zoologicznych i wędkarskich. Osoby niepełnosprawne mogą doskonale odnaleźć się w pracy na stanowisku sprzedawcy w tego rodzaju sklepie.
Zatrudnienie na stanowisku sprzedawcy/kasjera w sklepie zoologicznym nie wiąże się z potrzebą posiadania szczególnych kwalifikacji. Ważne jest przede wszystkim empatyczne, przyjazne podejście do zwierząt – pracownik sklepu musi być miłośnikiem zwierząt. Wtedy może dobrze doradzać w kwestiach związanych z żywieniem i pielęgnacją wybranych gatunków zwierząt. Sprzedawca sklepu musi posiadać chociażby ogólną wiedzę na temat dostępnych na rynku karm i środków czystości.
Często sklepy zoologiczne oprócz sprzedaży środków czyszczących, karmy dla psów i kotów itd. oferują także usługi pielęgnacyjne kotów i psów. Z tego też powodu osoba zatrudniona w takim miejscu nie może być uczulona zarówno na środki higieniczne, jak i sierść zwierząt. Alergia uniemożliwia pracę ze zwierzętami.
Alergikiem nie może być również osoba sprzątająca w sklepie zoologicznym lub wędkarskim. Nie powinna być uczulona nie tylko na sierść kota i psa, ale również na lateks, kurz, środki higieniczne.
Bardzo ważne funkcje w sklepie zoologicznym wykonuje kierownik. Osoba na tym stanowisku musi być odpowiedzialna, odporna na stres i bardzo kontaktowa. Kierownik czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem sklepu, nawiązuje kontakty biznesowe oraz czuwa nad  regularnością i prawidłowością dostaw do sklepu. Kierownik sklepu musi być osobą odporną na stres i pozbawioną schorzeń psychicznych.
Zachęcamy osoby niepełnosprawne do szukania satysfakcjonującej pracy w sklepach zoologicznych i wędkarskich. Pomagamy osobom niepełnosprawnym w znalezieniu dobrego, przyjaznego miejsca pracy. Zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu: 537 990 017.

OCENA ARTYKUŁU

Pomóż nam budować ranking artykułów, oceń powyższy.
oceń artykuł
średnia ocen
0
Wykonawca: PERSABIO
Wszelkie prawa zastrzeżone

zamknij
zamknij

Czytaj artykuły z wybranej kategorii

kliknij w nazwę kategorii aby przejść do listy artykułów
zamknij

Znajdź specjalistę z wybranej branży

kliknij w nazwę branży aby przejść do listy specjalistów publikujących w niej artykuły